تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان


چند سال پیش وقتی که دیدیم و شنیدیم که به بوش لنگه کفش پرتاب شد ، اولا بسیار متحیر شدیم ثانیا ذوق کردیم که رئیس جمهور وقت آمریکا تحقیر شد . بعد از آن حرکت برای اعتراض همه لنگه کفش پرتاب میکردند . در جریان انتخابات 88 عکسی منتشر شد که بنر احمدی نژاد رو گذاشتند و همه دارند لنگه کفش به سمت بنر پرتاب میکنند . در جریان سخنرانی وزیر ارشاد دولت نهم هم به سمت او لنگه کفش پرتاب شد .
این جریان اعتراضی گویی مانند نمادی برای اعتراض شناخته شدو بعد از مدتها که لنگه کفشی پرتاب نشد ، چند روز اخیر در جریان سفر احمدی نژاد به ساری توسط شخصی لنگه کفش پرتاب شد که البته به وی برخورد نکرد .بحث مقایسه ای هم که بکنیم جنایات بوش کجا و احمدی نژاد کجا . آنقدرعلیه این دولت هجمه و فشار وارد کردند که این هجمه و فشار به خود احمدی نژاد منتهی شد . در عراق درجریان اشغالگری آمریکا بود که فردی عراقی بر رئیس جمهور وقت آمریکا بخاطر جنایاتش ، کفش پرتاب کرد . ولی در ایران فردی ایرانی والبته معترض به رئیس جمهور ایران کفش پرتاب کرد .
البته خدمتگزاری این فشارها را هم دارد که باید تحمل کرد . ولی چرا باید شخصی که از جان و مال خود برای خدمتگزاری گذاشته ، آن هم در اواخر دوره ریاست جمهوریش چنین بدرقه ای صورت گیرد .
لیست کلی برنامه های دولت های نهم ودهم :
1- پایان یافتن تقریبی  مسئله هسته ای
2- پیشرفت های شگرف علمی و فناوری ونانودر دوره های نهم و دهم
3- پرتاب ماهواره
4- اجرای قانون هدفمندی یارانه ها و سوخت و بنزین و ...
5-بازگشت دولت انقلابی به نظام بعد از چندین دوره فاصله گرفتن دولت ها از مبنای انقلاب
6- سخنرانی های کوبنده در نیویورک و دانشگاه کلمبیا در این 6 سال
و ....

با علم کردن واژه ای مبهم به نام انحراف در دولت و جریانی مبهم به نام جریان انحرافی که اولین بار توسط آقای هاشمی رفسنجانی مطرح شد که این دولت انحراف دارد ، چنان ضربه ای به این پیکره دولت وارد کردند که اعتماد به این دولت به شدت کاسته شد و انحراف در دولت برای مردم عادی شد و نهایتا شخصی که در این شش سال به گفته رهبری تلاش کرد و کم خوابی کشید ، باید به سمت او کفش پرتاب شود واین می شود خوراک رسانه های غربی والبته خوشحالی دشمنان خونی احمدی نژِاد که  تابوی قدرت و فساد را شکست .

درآخر اینکه قصد دفاع 100 درصدی از احمدی نژاد ودولتش ندارم ، ولی باید نیمه پرلیوان را دید والبته قدردان بود و ناشکری نکرد .برچسب ها: لنگه کفش : نماد اعتراض،
[ شنبه 26 آذر 1390 ] [ 04:59 ق.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :