تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان
خباثت ها ی انگلستان که همانا پیرترین استعمارگر است و روز به روز درحال سقوط و پس رفت است هرروز برخشم مردم می افزاید .اقدام مجلس ستودنی بود و اقدام دانشجویان ، اگرچه  تندروی داشت ولی آن هم به واسطه اینکه بر استعمار پیر خروشید ، ستودنی است .
مردم همواره خشم انقلابی خود را به حمایت از ولی فقیه شان فرو می برند ولی گاهی چنان این خشم برافروخته میشود که نمیتوان کنترل کرد و باعث مسائلی چون سفارت بریتانیا میشود .
حال جالب اینجاست که با این اقدام که توسط عده ای انجام شد ، خشم اروپاییان را برانگیخته است . چنان پارس میکنند که گویی به کشورشان تجاوز شده است . البته این را میدانیم که سفارت هرکشور مانند خاک کشورش است ،ولی تمام اینها برحسب فرمولهای بین المللی است و وجهه عمومی ندارد . این فریاد زدن ها و مظلوم نمایی کردن ها ، مانند روباهی است که از گرفتن طعمه اش نا امید شده و شکارش ، اورا از حیطه زندگی خویش رانده است . این فریاد زدنهای روباه به معنی نا امیدی مطلق از شکارش است .سالهاست ایران و دیگر ممالک اسلامی وغیر اسلامی ، شکار روباهی ناجوانمرد به نام انگلیس است که هزاران بدبختی در سالهای متوالی برای ایران به بار آورده که جز به جز آن در تاریخ هست . حال وارد شدن چند دانشجو به محوطه سفارت و شکستن چند شیشه و... قطره ای از اقیانوس ظلم هایی است که این دولت فاسد و مکار انجام داده است .
تحقیر انگلیس یعنی تحقیر استکبار . به جرات می توانیم بگوییم که انگلستان هم مانند آمریکا و بدتر از اوست . دلیلی بر ادامه همکاری وجود ندارد . کما اینکه احمدی نژاد رئیس جمهوری هم گفت که ماهیچ رابطه سیاسی و اقتصادی با انگلستان نداریم . وقتی هیچ رابطه ای بین ایران و انگلستان نیست چه دلیلی بروجود سفیر و حتی سفارتخانه وجود دارد . سفارت خانه شان را در ایران بستند ! چه بهتر بروند به اسفل السافلین
البته این وسط کسانی که به انگلستان رفت وآمد دارند به مشکل برمیخورند که میتوان رویه ای که با آمریکا داریم با انگلستان هم داشته باشیم .

اکثر جریانات وخرابکاری های فتنه 88 زیر سر همین انگلستان و جاسوس خانه شان بود . حال که سفارتخانه را در ایران خالی کردند به هیچ وجه نباید اجازه بازگشت دوباره به آنها بدهند حتی اگر التماس کنند همانطور که آمریکا بارها التماس کرد والبته ایران زیربار نرفت چون وجود سفارت خانه در ایران به معنی دادن مکانی است برای توطئه علیه نظام که به طور طبیعی باید با آن برخورد شود .
برچسب ها: استعمار انگلیس :روباه پیر، انگلیس خبیث، فتنه گر،
[ پنجشنبه 10 آذر 1390 ] [ 05:23 ب.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :