تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان

وقتی حرف از ظهور آخرالزمان میرسد یک جنبش جهانی و همگانی به ذهن آدم خطور میکند . قیامی که جهانی است و جهان را دربرمیگیرد و همه مردم جهان . حال سوالی هست که همه دنیا مسلمان نیستند بلکه شیعه نیستند که با آمدن موعود آخرالزمان با او حرکت کنند و یاریش کنند .
 یک ندای خاصی در تمام جهان می بینیم که به صورت یک موج تمام اقصی نقاط دنیا را دربرگرفته است . مردم  کل دنیا از استکباری که ایران 33 سال است از آن سخن میگویند بیزار شده اند . در قلب نظام سرمایه داری یعنی نیویورک اعتراضی عظیم و عمیق علیه همین نظام استکباری و سرمایه داری شده است . درصورتی که آنها مسلمان وشیعه نیستند ولی فطرت ها آنها را به سوی عدالت  پیش میبرد . آنها نظام حال حاضر را شیطانی می نامند .
حال هدف ظهور امام عصر چیست ؟ آنکه با شعار یکتاپرستی در تمام دنیا و ارائه عدالت برای همه خواهند آمد . این جهت یابی بین اهداف کلی ظهور و اهداف جنبش جهانی علیه سرمایه داری و  جنبش های بیداری اسلامی ، نقاط مشترکی دارد که نمیتوان کتمان کرد .

فطرت ها بسوی ظهور میرود گرچه شاید مردم نمیدانند . ناخواسته مردم بسوی عدالت و یکتاپرستی و پاکی سوق پیدا میکنند . این همان وعده  خداست که برای آخر الزمان داده بود .

حال این انقلاب اسلامی ایران که 33 سال پیش آغازگر  و مقدمه ساز این جنبش جهانی بود تبدیل به الگویی برای همه جهانیان شده است که همه از استکبارستیزی ایران غبطه میخورند و  پیروی میکنند .

انقلاب مصر از انقلاب اسلامی ایران الهام گرفت وحال جنبش 99 درصدی در آمریکا و اروپا از میدان التحریر مصر الگو میگیرند و این یعنی صادرات انقلاب طبق وعده امام بزرگوار و با فداکاری های رهبری عزیزمان .[ شنبه 14 آبان 1390 ] [ 11:19 ب.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :