تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان
محمد رضا پهلوی ، شاه و دیکتاتوری که در روز 17 شهریور بیش از  5000 هزار نفر را در میدان ژاله شهید کرد ، به دست مردم سرنگون شد ودر کشوری بیگانه وپس از مدتها بیماری مرد .
صدام که جنایاتی عجیب وغریب در کشور خودش و در جنگ با ایران مرتکب شد ، پس از حمله آمریکا مردم برای دفاع از حکومتش اقدامی نکردند و پس از دستگیری با وضعی تحقیر آمیز در جلوی چشمان جهانیان اعدام شد و حتی جسدش هم خوراک سگ ها شد .بن علی دیکتاتور تونس که نماز خواندن را ممنوع کرده بود و دین را جرم اعلام کرده بود به عربستان فرار کرد وجان خودرا خرید و رفت  .
نا مبارک مصر ، پس از سالها نوکری آمریکا و صهیونیست ها توسط مردم خود سرنگون شد و در دادگاه به شیوه ای تحقیر آمیز پشت میله ها مورد محاکمه قرار گرفت و سرنوشتش همچنان مبهم است .
قذافی که شاید بتوان به صراحت گفت دیوانه ترین دیکتاتور زمان بود چند روز پیش به شیوه ای تحقیر آمیز پس از جراحت و گرداندن در خیابان با شلیک گلوله کشته شد .
این پازل ادامه دارد . دیرو زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد و حنای دیکتاتوری دیگر رنگی ندارد و حکومت دیکتاتوری تو کت هیج کسی نمی رود . علی عبدالله صالح ، آل خلیفه و پادشاهی عربستان و حکومتهای پادشاهی دیگر که هرکدام باید نوبت به نوبت سرنگون بشوند و خواهند شد .پس از آن نوبت سرنگونی دیکتاتورهای مدرن میرسد . آمریکا و کشورهای اروپایی که ظاهری دموکراسی و باطنی دیکتاتوری دارند باید تعویض حکومت شوند . اینها شعار نیست و دنیا به طور بسیار شگفت آوری دچار تحول و بیداری شده و مردم به دنبال عدالت هستند .

اگر حکومتی توسط مردم خودش سقوط کند آن حکومت  دیکتاتوربوده

واگر حکومتی توسط مردم خودش مستحکمتر شود آن حکومت به حق است و میتوان گفت رهبران آن دیکتاتور نبودند و
با مردم و به عشق مردم بودند

[ شنبه 30 مهر 1390 ] [ 09:43 ب.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :