تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان
فیلم مستند حدود یک ساعته ای برمبنای به اصطلاح زندگینامه سیاسی رهبری توسط بی بی سی ساخته شده واز این شبکه پخش شده است . من این مستند را از یوتیوب دیدم ومطالبی را میخواهم عرض کنم .

1- آنچه دراین مستند واضح است بکارنبردن لفظ آیت الله برای ایشان است وقصد آن از بین بردن تقدس  ایشان حتی دربین اقشار مذهبی است .2- آغشته کردن برخی اخبار نادرست دربین اخبارهای درست ، هوشمندانه ترین کار این مستند است . غباری در ذهن مخاطب ایجاد میکند که درکنار آنچه در رسانه ملی ایران پخش شده و مسلم است ، اخباری کذب واز اساس دروغ مانند پیپ کشیدن و دیگر مسائل مطرح میشود که مخاطب درکنار قبول داشتن مسلمات ، این کذبیات را هم قبول کند .

3- ساختن مستندی با این تایم یک ساعته که برای مستند زیاد است ، معنای مهم بودن آنرا دارد. اینکه باید ریشه را زد و رهبری که حکم ولی فقیه را دارد ریشه است . اگر تقدس ایشان شکسته شود سقوط نظام راحتتراست .

4-استفاده از افرادی که مخالف رهبری ونظام هستند بعنوان یک فرد آگاه نشان از عدم بی طرفی این رسانه رادارد . علی رغم آنچه خودشان اعلام میکنند .5- اعتراض به نتایج انتخابات درسال 88 را وصل میکنند به بیداریهای اسلامی خاورمیانه و شمال آفریقا که این خود بزرگترین و مضحکترین کار این مستند بود . تمامی بیداریهای اسلامی کشورهای منطقه الهام گرفته از انقلاب ومنش ایران بوده است که هدف همه آنها نابودی اسرائیل وسلطه آمریکا بوده است .


درصورتی که در حوادث 88  شعار نه غزه نه لبنان داده شد که عمق این شعار همان حمایت از اسرائیل وسلطه آمریکا بود .

6- در این مستند اعتقاد مبنی بر حکومت بازور ایشان مطرح شده است . درصورتی که در جریان انتخاب رهبری در سال 68خود ایشان با انتخاب برای رهبری توسط خبرگان مخالفت داشتند و بارها هم پخش شده که با زور رهبری را به ایشان سپردند .

7- درخصوص بحث مرجعیت هم خود ایشان هیچ ادعایی مطرح نکردند و حتی رساله امام خمینی را بعنوان رساله خود برای مقلدین معرفی کردند . در داستان رهبریت هم امام خمینی نامه ای به خبرگان دادند که برای رهبری بحث مرجعیت لازم نیست و خبرگان هم  طبق همین اصل رفتار کردند .

8- تشکیک درخصوص لیاقت ایشان برای رهبری وولایت فقیه بزرگترین اشتباه این مستند بود . همه افراد چه درداخل وخارج و حتی مخالفین هم برمدیریت و لیاقت ایشان برای رهبری تاکید میکنند ، وگرنه این نظام بعدامام  با این همه توطئه چطور سرپاست و قدرتمند شده است .


امام فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکتتان آسیب نرسد . این پشتیبانی عاشقانه و از روی علاقه عموم مردم از ولی فقیه خود نظام را پابرجا کرده است والا اگر مردم پشتیبانی نمیکردند نظام نمی ماند .

9- درقسمتی از مستند درخصوص اختلاف نظر با امام مطالبی را مطرح کرده اند . مهم تبعیت از ولایت فقیه بوده است که بعد اعتراض امام به سخنان آقای خامنه ای ، ایشان صریحا تبعیت کردند . حتما تفکرات دونفر در برخی مسائل متفاوت است . مثل قضیه اختلاف نظر رهبری با احمدی نژاد درخصوص وزارت اطلاعات .
اختلاف نظر به معنی دور بودن وکینه و دشمنی نیست . اعتقاد من  این است که همانطور رابطه عمیقی که بین امام خمینی و آقای خامنه ای بوده ، همین ارتباط عمیق میان آقای خامنه ای با احمدی نژاد است .
برچسب ها: مستند بی بی سی در خصوص رهبری معظم انقلاب : غباری درذهن ها،
[ دوشنبه 4 مهر 1390 ] [ 07:30 ب.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :