تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان
من صفحاتی از مجله خاتون را خواندم . بخصوص قسمت جنجالی آن که مصاحبه آقای کلهر و آیت الله حائری بود . آنچه از این مجله دریافت کردم  اهانت به حجاب برتر و چادر نبود وصرفا به رنگ مشکی ایراد گرفته بود که البته با توجه به تاریخ تحلیل کلهر اشتباه بوده است .
 این شانتاژ خبری علیه این مجله بسیار عجیب بود . سایت رجا نیوز 2 ساعت بعد از چاپ این مجله مطلبی در سایت خود قرار داد و شروع به اهانت به این مجله کرد . هرکسی این مجله را دیده باشد ، میداند که خواندن حتی تیترهای آین مجله وقت زیادی میبرد . حال نویسنده مقاله رجا نیوز در 2 ساعت چطور توانسته به این نتیجه برسد که این مجله اهانت به حجاب بوده است جای سوال است .


چطور کامل نخوانده وصرفا تیتروار ، به خودشان اجازه توهین به گردآوردندگان این مجموعه میدهند. بسیاری از این جو مسمومی که علیه خاتون به وجود آمده حاصل خاله زنک بازی های یک عده افراطی است . متاسفانه برخی علما هم گوش به همین عده ای افراطی میدهند و با حرفهای ضد ونقیض  معتمدان اعلام موضع میکنند، درحالی که این مجله با توجه به برخی اشتباهاتش کاملا در جهت رعایت حجاب و عفاف مطرح ونوشته شده است .

لفظ بی بندوبار برای افرادی که صرفا حجاب کاملی ندارند بسیار زشت وزننده بود که متاسفانه در سایت و از سخنان برخی علما بیرون آمد. مگر هرکه چادر نپوشد بی بندوبار است ؟! این کدام استدلالی است که به قشر زیادی از مردم که به هر دلیلی حجاب کاملتری ندارند بی بندوبارگفته میشود .
برخی فقط فکر میکنند که خودشان بهشت میروند وهرکسی به غیر از خودشان فکر کند جهنمی است . اینطور باشد همه مردم جهان جهنمی هستند . 7 میلیارد جهنمی !!!

در پایان اینکه چطور از دایره تقوا بیرون میروند واینگونه به دولتی که انقلاب خمینی را به مسیر اصلی اش بازگرداندلقب منحرف میدهند و متهم به قدرت طلبی میکنند و ادعا میکنند که خاتون برای رای آوردن چاپ شده است .

من پیشنهاد میکنم به افراد اندکی هم که این مطلب بنده را میخوانند ، خاتون را بخوانند و چشم بسته تهمت وبی تقوایی نکنند . احیاگر انقلاب  وشعارهای انقلاب بعد از رهبری معظم دولت نهم ودهم بوده که امیدواریم این مسیر همچنان ادامه پیدا کند .[ یکشنبه 30 مرداد 1390 ] [ 02:25 ق.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :