تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان
حوادثی که این روزها در کشور متمدن ! بریتانیای پیر اتفاق می افتد ، شاید کمتر کسی متصور می بود . خیلی از مردم سنگ این کشورها را به سینه میزنند و با ایرانی بودن خود ، خود را تحقیر میکنند و حسرت غربی ها را میخورند .
حال یک اعتراض در یک کشور چگونه تبدیل به اغتشاش میشود ؟ این سوالی است که میتوان جواب آنرا در فتنه 88 یافت . زمانی که اعتراض مردم به نتیجه انتخابات تبدیل به اغتشاش شد .

درروز 25 خرداد 88 که مردم تهران به نشانه اعتراض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در میدان آزادی تجمع داشتند ، عده ای از مردم که تصور تقلب به آنها القا شده بود و با راهپیمایی آرام و ساکت وبدون اغتشاش  به نتایج معترض بودند ، ناگهان صدای انفجاری از ضلعی از میدان آزادی به گوش رسید و دود غلیظی در آسمان نمایان شد و صدای تیرو .....


نباید راهپیمایی آرام و بی صدا پیش میرفت چون فایده ای نداشت . بنابراین برای این که نظام را تحت فشار قرار دهند باید مردم را تحریک و متوجه اغتشاش میکردند . سرانجام  گروهک هایی که از قبل این حوادث را پیش بینی کرده بودند(منافقین و سلطنت طلبان و گروههای  موسوم به جناح چپ افراطی و برخی آقازاده های زخم خورده از رهبری و رئیس جمهور )  به صورت هدفمند شروع به آتش زدن بانک ها و اتوبوس ها و فضای ناامنی درکشور کردند و سرانجام حوادث تلخ فتنه 88 اتفاق افتاد و ماه ها دل هر ایرانی و مردم انقلابی را  پر از خون کردند .

حال در انگلستان ، به خاطر کشته شدن یک سیاه پوست توسط پلیس ، عده ای اقشار معترض والبته فقیر در تاتنهام شروع به اعتراض آرام میکنند . در اینجا برای برهم زدن این اعتراض گروهی سو استفاده گر و اغتشاش گر خود را همراه با مردم معترض میکنند و شروع به غارت و اغتشاشگری میکنند .بله این ضرب المثل معروف که ترو خشک باهم میسوزند و نتیجه به آنجا می انجامد که تمام کسانی که معترض آرام بودند هم به اغتشاش گری محکوم میشوند .

فضای فتنه اینجا نمایان میشود که نمیشود بین اغتشاشگر و معترض آرام تفکیک قایل شد واین اوج مظلومیت مردم بی گناه را نشان میدهد .
 
حضرت آقا بارها بر داشتن بصیرت تاکید داشتند که نباید گول نقشه های شیطانی برای ایجاد تفرقه و نفاق را بخوریم .
منظور از این نوشته این است که این طور که از شواهد وقرائن مشخص است برای انتخابات آینده باید نگران و مواظب بود که مردم دوباره بازیچه سیاسی بازان نشوند وادعای تقلب دوباره مطرح نشود . در خصوص این مطلب بعدا مفصل خواهم نوشت . امیدوارم خودم و همه مردم دلسوز انقلاب همیشه بابصیرت باشیم و بمانیم .برچسب ها: بصیرت یعنی اینکه معترضان رااز اغتشاش گران جدا کنید (فتنه 88 تکرار نشود )،
[ شنبه 22 مرداد 1390 ] [ 02:36 ق.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :