تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان
مجلس در راس اموراست .
این گفته امام ظاهرا با دید یکطرفه و سطحی تعبیر شده است . برای رسیدن به راس امور باید یه دستی زد ؟!!!
فهم مردم به قدری بالا رفته که تک تک رفتارهای آقایان مسئول در نتیجه انتخابات مجلس تاثیر گذار است . مثلا اگر مسئولی که قصد شرکت دوباره و یا شرکت در انتخابات مجلس دارد ، مطلبی بگوید که خوراک رسانه های غربی شود دید مردم نسبت به او منفی میشود وبه او رای نمی دهند . اینها چطور سیاست مدارانی هستند که خودبا دست خود ، خودرا غرق میکنند .
یکی از دلایل این ناشیانه رفتار کردن آقایان، ساده لوحی و فهم اشتباه از شرایط جامعه و درک مردم است . نمی فهمند که با فلان مطلب گور خودرا بادست خود میکنند .
دلیل دیگر نگاه مخالف همیشگی است که متاسفانه تر وخشک را با هم میسوزانند و فقط ایراد میگیرند و البته خودشان هم فهمیدند که در مجلس نهم جایی ندارند . بنده قصد اسم آوردن کسی را ندارم ولی با توجه به برخی اوصاف خودمتوجه میشوید .

مردم دیگر به لیست رای نمیدهند . مردم به فرد مورد اطمینان و صادق رای میدهند . جناح اصولگرایان 10 لیست ارائه بدهد مطمئن باشید هیچ کدام از این لیست ها به طور مطلق رای نمی آورند و مردم با گزینش افراد قابل قبول از تمام لیست ها در انتخابات شرکت خواهند کرد .[ چهارشنبه 29 تیر 1390 ] [ 05:10 ق.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :