تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان
انتخابات عرصه سیاسی شده و متاسفانه افرادی که در معرض انتخاب قرار میگیرند از جنبه های مختلف صلاحیت حضور را از دست داده اند .
در گذشته گروه اصلاحات بودند که صلاحیت خود را از دست دادند . حال گروه منصوب به اصولگرایان هستند که که صلاحیت های سیاسی و عرفی و شرعی خود را از دست داده اند .
زاویه ای که عده  زیادی از آقایان با رهبری پیدا کرده اند ، علی رغم ادعای ولایت مداریشان، بزرگترین دلیل انحراف و عدم صلاحیت آنهاست . اینگونه افراد متاسفانه سیاست زده شده اند و در عرصه خدمت گزاری منحرف شده اند .

بنده در حال حاضر نمی خواهم با اسم بردن از افراد قضاوت عجولانه داشته باشم . ولی به جرات میتوانم بگویم که همانطور که در مجلس ششم افتضاح شد و یک پاکسازی عمیق انجام شد و نهایتا مجلس هفتم تشکیل شد .
مجلس هشتم هم نتوانست به خوبی کار خود را سپری کند و حتما یک پاکسازی عمیق صورت میگیرد و مجلس نهم بسیار مجلس ولایتمدارتر خواهدبود .

این تحلیل را با توجه به رفتار واعمال برخی مجلسی ها بیان کردم  که با اعمال نظرهای غلط و برخی جوسازی های اشتباه و تصمیماتی از قبیل دانشگاه آزاد و افراد ساده لوح  ، مجلسی نه درخور نظام مقدس جمهوری اسلامی وجود دارد .

مردم تکلیف کسانی که به نظام و انقلاب و آرمان ها و رهبری خیانت کرده اند ، مشخص کرده اند و بسیاری از این مجلسی ها در مجلس بعدی جایی نخواهند داشت . انشالله[ چهارشنبه 22 تیر 1390 ] [ 04:42 ب.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :