تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان
این نظرات را از سایت الف اینجا کپی میکنم تا نظرات عده ای ازمردم بدون واسطه  دیده شود :

--اتفاقا این تصمیمات جزو بهترین تصمیمات احمدی نژادبوده است. شما یك اصل مهم در امر به معروف و نهی از منكر را فراموش كرده اید كه می گوید وقتی این امر باید انجام شود كه انجامش مفسده ی بزرگتری در پی نداشته باشد.

--من در تکمیل حرف این دوستمون لازم می دونم یک مطلب که منسوب به امام خمینی بوده است را نقل کنم: وقتی در اوائل انقلاب در وسط بعضی از کلاس ها پرده آویزان کردند و دختر و پسرها را از هم جدا کردند ایشان با فرمان قاطعانه ای شدیدا" با آن مخالفت کردند و گفتند اگر تا فردا این پرده ها جمع نشود شخصا" اقدام می کنم. در خصوص این قضیه دکتر احمد توکلی بهتر یادشان است ما که آن زمان نبودیم.

--مثلا چطور میشه 5 نفر دختر ورودی مکانیک رو از 100 نفر پسر جداکرد و یک کلاس استاد برای دخترها بگذاره و یکی برای پسرها.
حالا اگه تو یه ترمی فقط یکی از دخترها یه درسی رو اخذ کنه باید تنهایی بره سر کلاس؟!

--ما که مخلص آقای رییس هستیم، ایشان کارشناس ارشد همه چیز هستند.

--کجای اینا عجیبه.
عجیب شمایی که اینجوری فکر می کنی.

رئیس جمهور از یه دید دیگه به مسائلی فرهنگی نگاه می کنه. همین. دیدی که تا الان کسی جرات شو نکرده سمتش بره.

توی پاکستان به این پاکستانی مردا فوتبال زنا رو نگاه می کنن. زنایی که حجاب دارن. پاکستان!!!
شما بیا دانشگاه رو دیوار بکش. من دو سال تو دانشگاه های تک جنسیتی درس خوندم. یه چیزایی شنیدم که باید خدا رو شکر کنم از شاخ در نیاوردنم.
این چه تفکریه شما دارید. دانشگاه ها رو جدا کردید. خیابون ها رو چی کار می کنید. نکنه خیلی دوست دارید وعده بعضی ها توی دیوار کشیدن خیابونا به سر انجام برسه.

افتخار می کنم به رئیس جمهورم. افتخار می کنم به رئیس دفترش. تا باشه از این انحرافات باشه.

--یه عده ازروی بیكاری و لجبازی به سرفه كردن احمدی نژاد گیر میدند

--این نشانگر آن است که تفکر و مواضع آقای احمدی نژاد از بدو به قدرت رسیدن تا بحال فرقی نکرده. اما خیلی ها هم آن زمان متوجه نبودند که ایشان چه موضع ها و تفکری دارد و میخواستند مواضع و تفکر های دیگری را به او بچسبانند.
البته باید اذعان کرد که ایشان با هوش و ذکاوت زیادی در همان زمان شرایط جامعه ایران را تجزیه و تحلیل کردند و توانستند آرای خیلی افراد که حتی رای بده نبودند را جذب کنند. آقای مشاعی نیز در این زمینه ید طولایی داشتند و ظاهرا فعلا ایشان خواسته های جامعه را تحلیل کرده و روی چیزی که به نظر او خواسته حد اکثری است شرط بندی می کند. انتخابات پیش رو نشان خواهد داد که آیا مثل قبل تحلیل های تیم احمدی نژاد + مشاعی درست است یا دیگران.

--چیه این دستور عجیبه اینكه اینكه ما آدمهای بزرگی هستیم و وارد جامعه شدن را باید از دانشگاه یاد بگیریم و درسنین طفولیت نیستیم كه مثل لولو ما را ازهم بترسانند اینكه بعد از فارع التحصیلی این تحصیل كرده ها" یك نفر" توجه كنید یك نفر كم خرد دیگر پیدا میشود كل جامعه را تفكیك می كند و بهترین راه تفكیك عدم حضور خانمها در جامعه و خیابانها است

--علت عجیب دانستن تصمیمات آقای احمدی نژاد برای شما این است كه آقای احمدی نژاد جلو از زمان خود حركت میكند و ما در فضای دهه شصت همچنان گیر كرده ایم

--تمام مواردی که برشمردید از حرفها وتصمیمات منطقی رییس جمهور بود .رییس جمهور اگر به عنوان رییس یک ملت اضهار نظر نکند و خواسته اکثر مردم را به زبان نیاورد پس کی حرف بزنه.
البته تصمیمات عجیبی داشت که به ضرر مملکت بود چرا آنها را عنوان نکردین.مثل سهام عدالت،افتتاح زودهنگام طرح های آماده نشده،سیاست های غلط خارجی که باعث انزوای کشور شده،دادن وامهای بدون پشتوانه دریافت،به کار گیری آدمها در پست غیر تخصصی(بالاخره نفهمیدیم یک نفر چطوری می تواند هم متخصص ورزش باشد،هم متخصص شیلات باشد و هم متخصص نفت باشد)و ...
تصمیمات عجیب اینها بودند نه اونها که فرمودین.موفق باشید

--از همه عجیبتر تعجیل و درکاپو افتادن سایت (ولایتمدار !!! ) الف برای پاسخ و انتقاد و در واقع مقابله با دستورات دکتر احمدی نژاد است حال این دستورات هر چه که باشد . آنهم علیرغم دستورات صریح رهبری برای عدم هیاهو و هوچی گری و ترویج اختلاف .

--خوب می فهمد چکار کند ولایتمداری که با شعار نمی شود باید کار کرد کسی ولایتمدار است وبه رهبری علاقه دارد که ارزوهای بجا مانده رهبری را جامه عمل ببوشاند مثلا ماهی 45500تومان از حلق مرفهین بیرون بکشد و در نقاط دور افتاده به جیب مستضعفان .این صاحبان انقلاب بریزد ادم بزرگیست تنها بچه حزباللهیست که رییس جمهور همه است همه رو می بینه اعم از مسلمان غیر مسلمان باحجاب بی حجاب راست و چب سنی وشیعه عرب وعجم خداوند حفظش کنه ما که محکم باش ایستاده ایم

--زنده باد احمدی نژاد خار چشم توکلی و دار و دسته اش. من که عاشق احمدی نژاد و مشایی هستم. هر چی هم دستور داده اکثرش درست بوده این شما هستید که عقلتون به این چیزا نمی رسه. به آقای توکلی هم بگید من که دیگه یه ذره هم باورش ندارم . مرد حسابی به جای نفی دیگران خودت رو اثبات کن.

--به نظر من حق با ریس جمهور است زیرا به شخصه تبعات همچین کاری را در دانشگاه علم وصنعت مشاهه کرده ام.مثلا با جدا کردن کلاسهای دانشکده ریاضی رییس دانشکده مجبور به تشکیل حداقل 8کلاس جدید شد که این 8کلاس هزینه ای بالغ بر 20میلیون تومان برای دانشکده داشت این در حالی ست که برخی ازکلاسهای مخصوص دختران فقط با5الی 10دانشجو تشکیل میشود ودرطرف مقابل کلاسهای پسران 70تا80نفری ست.علاوه بر اینها مشکلات اموزشیه بسیاری ازجمله تداخل بیش ازپیش کلاسهاوهمچنین عدم ارایه برخی کلاسها توسط استاد مورد نظر برای پسرها یا دخترها.

--چهارتا دستور درست در تمام کارنامه این آقا هست که شما دارید همین چهارتا را هم خراب جلوه می‌دهید!

--تنها دستورات خوب احمدی نژاد این ها بوده است

--كجای این دستورات عجیب است.؟
عجیب این انتقادات شماست.

سایت الف انگار شما دشمن قسم خورده آقای رییس جمهور هستید.
از روزی كه آقای احمدی نژاد قهر كرد و خانه نشین شد شما به راه رفتن ایشان هم گیر می دهید.

--من از جمله کسانی هستم که نسبت به عملکرد 6ساله شخص رییس جمهور بسیار ناراضی هستم اما تنها نقطه ی قوت ایشون رو در همین موارد میدونم..............

--اگر تو این 6 سال 4 تا دستور درست داده باشه همینه که اونم به لطف خدا شما باهاش مخالفید!

--رئیس ِ «جمهور» یک کشور، قراره رئیس ِ «جمهور» همون کشور باشه، نه رئیس ِ موجودات ِ نا کجا آباد

--اتفاقاً این دستورها نشان میدهد که از نظر اکثریت قریب به اتفاق مردم مطلع بوده و خداوکیلی دستورهای کاملاً درست و بجائی بوده.

--به این میگن شجاعت واعتماد به نفس. آفرین به آقا محمود كه لرزه براندام تمامی خودخواهان انداخته است.

--ببینید دوستان این دستور کاملا عاقلانه هست.
بابا قرن 21 که ما در اون هستیم قرن پیشرفت و تکنولوژِ هست البته اسلام دسن ماست و ما باید بدون هیچ قید و شرطی پایبند به اصول اون باشیم اما پرداختن به مسائلی مانند جدایی دانشجویان ....
آخه چه منافاتی با دین داره این موضوع؟
پس جوانان این کش.ر کجا در کجا ذهن و عقیده و تفکر خودشون رو با همه اعضای اجتماع به اشتراک بزارن؟
بابا دختر خانوم ها هم اعضایی از این اجتماع بزرگ هستن...
چرا باید به خاطر جنسیت، بیایم اونا رو از هم جدا کنیم این دوانسان هستن...
این پاک کردن مسئله از طرف بعضی افراد هست...
در مورد علمایی که این موضوع رو مطرح کردن که احترام بلا شک واجبه ...
اما کارشناسی شده تر... نه بلافاصله بیایم قیچی برداریم به جون جنسیت...
آیا مشکل ما اینه؟
اینطوری حل میشه؟
مشکل ما فرهنگه
همین و بس
فرهنننننگ.
چطور دانشچویان کشورهای دیگه اعم از دختر و پسر در کنار هم اینهمه پیشرفت علمی میکنن و ربات میسازن...
خوب ما هم انجام بدیم البته در چارچوب دین...

--مگه می‌شه با کامنتای بی ربط، دستورات فوق العاده خوب آقای رئیس جمهور رو کم رنگ کرد؟
عمرا بتونید یه همچین کاری بکنید
حالا هی مچتونو خسته کنید

آقای توکلی
خود شکن
آینه شکستن خطاست

اینها شاید تعدادی از نظرات صریح مردم مربوط به دستور رئیس جمهور درمورد تفکیک جنسیتی دانشگاه ها است .
قضاوت با خوانندگان


[ جمعه 17 تیر 1390 ] [ 01:07 ق.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :