تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان
در هر اداره ای که وارد میشوید خواهید دید که مردم مانند مرغ سرگردان به این طرف وآن طرف میروند وهرکس زیر لب زمزمه ای میکند و گاهی لعنتی میفرستد . گویی که آنقدر بالا وپایین رفته که جانش گرفته شده است .
در اکثر این ادارات دولتی متاسفانه این شیوه برخورد با ارباب رجوع وجود دارد . برای کوچکترین کار اداری مردم سرگردان میشوند و شاید کاری که در ارز یک ساعت انجام میشود روزها به طول می انجامد .

هرکس در این اداره ها به اصطلاح پارتی داشته باشد کارش حل است . اگر در کنار پارتی کمی هم خرج کند وبه نام شیرینی ،رشوه هم بپردازد کار او بسیار سریع تر انجام میشود !!!
سیستم فاسد اداری یعنی همین . اینکه پس از سالها از عمر حکومت اسلامی اینگونه نظام اداری ایران تغییری نکرده وروز به روز بدتر شده است بخاطر عدم تاکید مسولین برای حل این معزل خطرناک وخانمان برانداز است .

در اشتغال هم به همین منوال است . اگر یک آبدارچی در یک جایی هم پارتی شما بشود ، بهترین کار را در آن اداره یا کارخانه یا هر جایی به دست می آورید . ولی اگر بهترین مهارت ها ومدارک را هم داشته باشید ولی فاقد عنصر پارتی باشید ، نمی توانید شغلی پیدا کنید .

به نظر می آید این معزل فساد قابل حل باشد ولی نیاز به یک جهاد برای رفع این معزل است .[ جمعه 3 تیر 1390 ] [ 11:00 ق.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :