تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان
بحث حجاب در جامعه ما بخصوص در تهران و برخی محله ها به بحثی چالش برانگیز تبدیل شده است . حتما همگی اتفاق ناخوشایند دیروز را که منجر به جراحت شدید یک روحانی طلبه شد را شنیدید .
ما خود در این جامعه هستیم و حضور داریم و بیشترین اهانت ها وبی حرمتی های به دختران کم حجاب وبد حجاب و بی حجاب میشود و دختران محجبه کمتر مورد متلک پرانی و احیانا حمله اراذل قرار میگیرند .
اینکه این عمل خود نوعی بیماری است و بحث من هم در خصوص این مطلب نیست . مطلبی که میخواستم عرض  کنم این است که چرا باید زمینه های این جنایت ها فراهم شود .

با وجود اینکه در کشورهای غربی بسیاری از مردم به اسلام گرایش پیدامیکنند و با حجاب میشوند واین حجاب را برای خود نوعی امنیت به حساب می آوردند ، در کشور اسلامی ما دخترها روز به روز کم حجاب تر میشوند ومتاسفانه قبح مسئله هم ریخته شده و بیشتر دخترها به این مسئله گرایش پیدا کرده اند و شرایط نا امنی را برای خود بیشتر فراهم میکنند .
دلیل حجاب در اسلام ، حفظ امنیت دختران و زنان است . برای حفظ عزت آنهاست . چرا برخی فکر میکنند این قانون در اسلام نوعی عقب ماندگی است . میدانید آمار تجاوز در غرب چقدر بالاست . زنان در غرب جز وسیله چیز دیگری نیستند و نگاه غرب به زنان ،نگاه هیچ است .

دختران  مذهبی تر ما از چادر معمولی به چادر ملی و از چادر ملی و چادر ملی رنگی و سرانجام رو به افول میروند ونهایت اتفاقی که نباید بیفتد میفتد و شاهد اتفاقات بدی در جامعه هستیم .
یک زمانی با این اراذل و اوباش برخورد خیلی خوبی میشد و به نوعی همه آنها را در موضع ترس قرار داده بود ولی حالا به اصطلاح پررو شده اند واین خیلی برای جامعه شیعی بد است .برچسب ها: ریختن قبح بد حجابی، باعث گستاخی اراذل واوباش،
[ چهارشنبه 18 خرداد 1390 ] [ 03:47 ب.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :