تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان
جنایت اسلام نماهای جاهل که به سلفیان و وهابیون افراطی مشهورند ، دل همه ما را به درد آورد. از دیدن فیلم ها وعکس های این جنایت ، دل هرکسی خون میشود. دل هر انسانی چه رسد به ما مسلمانان و شیعیان .

جنایت علیه انسانیت و علیه شرف انسان که در قرن 21 میلادی ، با این وحشیگری به جرم اعتقادات گروهی ، آنها را به خاک وخون بکشند. این فرقه ضاله سلفیان و وهابیون با کج فهمی و در مسیر اهداف آمریکا واسرائیل حرکت میکنند .

حماقت تا چه حدی که اهالی روستایی در مصر، افراد بی گناهی را اینچنین روی زمین میکشند و مردم ایستادند ونظاره گرند وحتی تشویق هم میکنند. امام حسین در روز عاشورا بعد از آن همه جنایت ، وقتی دیدکه به سمت اهل حرم وخیمه ها حمله میکنند،فریاد زد که اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید.

این پیام جنایت در روستایی در مصر بود که با اینکه ظاهرا همه آن ها دین دارند ولی آزاده نبودند و شاهد ظلمی وحشتناک بودند .سکوت افرادی که شاهد این جنایت بودند و در جهت حمایت از مظلوم برنیامدند از جرم قاتلین این جنایت کمتر نیست .پی نوشت : اثر خون شهید شحاته ویارانش را در برکناری مرسی دیدیم . این سلفیان جانی که خون انسان برایشان مباح است باعث بی ثباتی اخیر مصر هستند وبا این اتفاقات از قدرت ساقط شدند. البته ما کودتای ارتش در مصر را تایید نمیکنیم ولی از اینکه این سلفیان از قدرت ساقط شدند خوشحالیم . این روزها مرسی باید به عقیده خود درخصوص حمایت از سلفیان شک کند !!!برچسب ها: جنایت حامیان فرقه ضاله سلفی، وهابی در مصر،
[ جمعه 7 تیر 1392 ] [ 08:16 ب.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :