تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان
سه نظر سنجی بعد از مناظره های انتخاباتی نشان می دهد که آرایش صحنه همزمان با داغ شدن مناظره سیاسی به هم ریخته است. برخی اوج گرفتند و برخی نیز افت چشمگیر داشتند.

اولین نظر سنجی مربوط به یک نهاد فرهنگی-اجتماعی وابسته به یک سازمان غیر دولتی است که در ۱۰۰ شهر و ۲۰۰ روستا انجام شده است.

مطابق این نظر سنجی قالیباف ۲۰ درصد، جلیلی ۱۳.۹ درصد، رضائی ۱۱.۶ درصد ، روحانی ۱۰.۷ درصد ، ولایتی ۱۰.۱ درصد ،عارف ۶.۸ درصد، حداد ۵.۳ درصد و غرضی ۳.۴ درصد است.

نظر سنجی دیگری توسط یک نهاد معتبر نظارتی صورت گرفته است، نشان می دهد که قالیباف ۲۱ درصد، روحانی ۱۱.۹ درصد ، رضائی ۱۱.۴ درصد ، جلیلی ۱۱ درصد، ولایتی ۸.۸ درصد، عارف ۷.۲ درصد، حدادعادل ۳.۶ درصد و غرضی ۲ درصد است.

نظر سنجی یک نهاد رسانه ای-فرهنگی هم در مراکز استان ها نشان می دهد که قالیباف ۲۶ درصد، روحانی ۱۱.۷ درصد، رضائی ۱۱.۶ درصد، جلیلی ۱۰.۴ درصد،عارف ۹.۷ ولایتی ۸.۳ درصد و حدادعادل ۲.۸ درصد است.

به این ترتیب هنوز قالیباف با فاصله زیاد در صدر و رقابت اصلی بین جلیلی و روحانی و رضائی است. هرچند با کنار رفتن عارف، روحانی جان تازه ای گرفته است. ولایتی نیز بعد از مناظره ها تنزل قابل توجه کرد.


برچسب ها: نتایج آخرین نظرسنجی انتخاباتی،
[ چهارشنبه 22 خرداد 1392 ] [ 03:35 ق.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :