تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان
آقای ولایتی
شما حرف از مدیریت دیپلماسی زدید . آیا مذاکره با یک مقام فرانسوی و توقف در تعداد محدودی سانتریفیوژ برای جلوگیری از فشار ، مدیریت دیپلماسی هسته ای است. اگر قرار بر این باشد که دولت فرانسه تعیین کند که ما چند سانتریفیوژ داشته باشیم ، پس چرا حرف از استقلال میزنید ؟ مدیریت دیپلماسی هسته ای واز بین بردن تحریم ها به قیمت وادادگی که کار مشکلی نیست . به حرف غرب گوش بدهیم تا تحریم ها تعدیل شود .این چه تفکر انقلابی است که شما ادعایش را دارید ؟!!!

از طرفی دیگر بحث مدیریت جنگ را درعرصه دیپلماسی میکنید .مانند آقای روحانی که بحث اتمام جنگ وجلوگیری از جنگ را به خود وهم فکرانشان نسبت میدهند. آقای رضایی هم که فرماندهان جنگ وبزرگان جنگ را حاصل تربیت خودمیدانند. این چه تفکری است . اگر شما جنگ را مدیریت کردید پس چرا امام جام زهر نوشید. جز اینکه امام را مجبور به پایان جنگ کردید . قطعنامه پایان جنگ هم حتما با نگرش مدیریت هسته ای حل شده است . چرا به راحتی از زحمات شهدا و جانبازان و خانواده های شهدا برای رای جمع کردن استفاده میکنید .

متعلقین به فرهنگ انقلابی از آقای روحانی که باعث تعلیق هسته ای شدتوقعی ندارند ولی از امثال آقایان ولایتی و رضایی توقع بیشتر میرفت که از جنگ و دوران دفاع مقدس برای رای استفاده نکنند .

حرف از دفاع از مردم زده میشود و به راحتی سخن  از تعدیل هسته ای میزنند. به اسم دیپلماسی هوشمند حق هسته ای را نادیده میگیرند . تعجب اینجاست که به چه حقی به خود اجازه میدهندکه درمورد حق هسته ای ایران با کشوری مثل فرانسه توافق کنند. مسئله هسته ای ایران باید در سازمان ملل و شورای حکام و بااجماع جهانی حل شود نه با چند کشور قدرتمند غربی . این نوع تفکر امثال آقای ولایتی خیلی دیپلماتی و کاملا غیرانقلابی است .هرچند خود را انقلابی می نامند .

[ شنبه 18 خرداد 1392 ] [ 01:51 ق.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :