تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان
به گزارش مهر، یک موسسه معتبر افکارسنجی وابسته به یک سازمان فرهنگی - رسانه ای در آخرین نظرسنجی که سوم خرداد در 12 شهر بزرگ کشور درخصوص 8 کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری انجام داده است به این نتایج رسیده است.

بیش از 72 درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی که جمعیتی در حدود 10 هزار نفر را تشکیل می دهند، گزینه مورد نظر خود را برای انتخابات ریاست جمهوری برگزیده اند و حدود 28 درصد هم اعلام کرده اند که هنوز کاندیدای نهایی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم انتخاب نکرده اند.

در این نظر سنجی محمدباقر قالیباف با 27 درصد آراء در صدر قرار دارد و رشد محسوسی را در مقایسه با نظرسنجی های کشوری قبلی تجربه کرده است.

علی اکبر ولایتی نیز با یک پله صعود نسبت به آخرین نظرسنجی منتشر شده در رتبه دوم قرار گرفته است. ولایتی با کسب 12 درصد آراء رشد کمی به نسبت سایر نظرسنجی ها داشته اما توانسته در جایگاه دوم در میان رقبا قرار بگیرد.

سعید جلیلی نیز که پس از حرف و حدیث های فراوان در روز آخر ثبت نام کاندیداها حضور خود را ر انتخابات قطعی کرد با 11 درصد آراء در جایگاه سوم قرار گرفته است.

غلامعلی حداد عادل دیگر عضو ائتلاف برای پیشرفت است که با پس از دوره ای رکود در نظرسنجی ها دوباره روند رو به رشد خود را آغاز کرده و به عدد 8 رسیده است.

محسن رضایی کاندیدای مستقل انتخابات نیز هم چنان وضعیت ثابت خود را در نظرسنجی ها حفظ کرده و با 6 درصد اقبال مردمی رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است،

حسن روحانی با 5، محمدرضا عارف با 3 و محمد غرضی با 0.5 درصد آراء نیز در رده های بعدی این نظرسنجی قرار گرفته اند


برچسب ها: نظرسنجی انتخاباتی،
[ شنبه 11 خرداد 1392 ] [ 10:39 ب.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :