تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگانانتخابات ریاست جمهوری در پیش است . بعد از دو دولت احمدی نژاد می بایست فردی دیگری این سکان مهم را برعهده بگیرد. البته خبرهای ضد ونقیض از آمدن افرادی در سایت ها وروزنامه ها میخوانیم و البته میتوان حدس زد که چه کسانی کاندید میشوند.
جلیلی و میرکاظمی و فتاح از جبهه پایداری اعلام غیررسمی شده اند . از سویی که اصلاح طلبان هم افرادی را معرفی کردند مانند حسن روحانی و جهانگیری و حتی خود خاتمی .

در جبهه اصولگرایان که محس رضایی رسما اعلام حضور کرده است . افرادی چون قالیباف وعلی لاریجانی و برخی دیگر هم احتمال حضورشان وجود دارد.
از دولتی ها هم زمزمه هایی ضد ونقیض به گوش میرسدکه البته برخی در حد شایعه و حدس است .  نیکزاد وزیر راه وشهرسازی هم جزو گزینه های احتمالی هست که البته تایید نشده است .
در این میان حضور اسفندیار رحیم مشایی به عنوان کاندید مطرح میشود که توسط دولتی ها تایید نشده و البته باتوجه به مسائل گذشته  که برای مشایی پیش آمده احتمال حضور و تایید صلاحیت وی بسیار اندک است .

در این چند ماه آینده باید به دنبال اصلح ترین این افراد وافرادی که خواهند آمد باشیم . مهم نیست از کدام گروه وحزب باشند بلکه مردمی بودن و درکف خیابان بودن و ولایت مداری محض مهم است . هدف نباید قدرت باشد و خدمت هدف به میدان آمدن باشد. ولایت مدار باشد وخدمت کند وکار کند و ساده زیست باشد و برای خدا وارد میدان شود .

اصلح باشد و وابستگی حزبی نداشته باشدو به عنوان شخص دوم مملکت همیشه ضامن اقتدار وعظمت و پایداری مردم انقلابی باشد. بداند که اگر هست بخاطر خون شهیدان هست و مقام را برای خود واطرافیانش نخواهد . هدفش الهی و عشقش خدمت به مردم باشد که بزرگترین عبادت است .

به امید انتخاب اصلح
برچسب ها: انتخاب اصلح،
[ جمعه 27 بهمن 1391 ] [ 03:51 ق.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :