تبلیغات
مالک

مالک
نویسندگان

آهنگ توهین آمیز شاهین نجفی که توهینی عجیب به امام دهم شیعیان کرده است را به زحمت بدست آوردم و یک بار گوش دادم و از شنیدنش پشیمان شدم . توهین ها به قدری بی شرمانه است که دهان آدم را می بندد . پاکترین انسانهای هستی توسط شخصی خودفروخته به باد تمسخر گرفته میشود  وهمین باعث شده حکم ارتداد او توسط مراجع شیعی صادر شود .
بیش از این آهنگ های رپ را شنیده بودیم که از الفاظ رکیک و ناسزا استفاده میشد وهمین ، رپ را به چالش کشیده بود ،ولی این کار شاهین نجفی رپ را به فنا داد و به عمق انحراف آن صحه گذاشت .
البته میتوان اطمینان داشت که این آهنگ توهین آمیز ریشه عمیق تری دارد وصرفا به خواننده و گردآورندگان آن مربوط نمیشود .
در فرقه ضاله بهاییت و وهابیت توهین به ائمه اطهار نوعی ثواب به حساب می آید . وهابی ها در یک روز خاص مجلسی تحت عنوان ناسزا گفتن به حضرت علی علیه السلام دارند . بهاییت هم در یک روز خاص قرآن آتش میزنند و از هرگونه توهین و بی احترامی دریغ نمی کنند .
میتوان آهنگ توهین آمیز نقی را ریشه در اعتقادات خود خواننده و همچنین اهداف سیاسی آن دانست . اینکه می بایست مقدسات و حرمت آنها شکسته شود و حرمت شکنی عادی شود . بیش از این هم مرقد مطهر امام علی النقی توسط همین عناصر وهابی و به فتوای آنان تخریب شد.حال همین شاهین نجفی از اسرائیل پیشنهاد پناهندگی دارد واز این میتوان به رابطه خواندن این آهنگ با برنامه ریزی قبلی از طریق موساد  پی برد . شبکه های بی بی سی و صدای آمریکا به توجیه این آهنگ پرداختند و به گونه ای آن را به آزادی انسان ربط دادند .از طرفی پوستر آلبوم نقی ، توهین به گنبد مطهر امام رضا شده است و هدف این آلبوم نه فقط توهین به یک امام بلکه توهین به ائمه معصومین است و باید هوشیار بود که دشمنان اسلام به دنبال متلاشی کردن اعتقادات مردم هستند تا از درون ، انقلاب را فلج کنند .برچسب ها: هادی نور و ریشه توهین به مقدسات،
[ دوشنبه 1 خرداد 1391 ] [ 04:00 ق.ظ ] [ رضا هنرمند ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :